У Києві розпочали відзначення 25-річчя візиту святого Йоана Павла ІІ в Україну
21 червня в Катедральній парафії Святого Олександра в Києві урочисто розпочалися заходи з нагоди 25-річчя візиту святого Папи Йоана Павла ІІ в Україну. Святу Месу очолив Апостольський нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас.
В урочистості взяли участь Блаженніший Святослав Шевчук, Глава Української Греко-Католицької Церкви, Голова Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископ Віталій Скомаровський, єпископи ординарії та помічники Римсько-Католицької та Греко-Католицької Церков, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, а також представники дипломатичного корпусу, духовенство, монашество та віряни.
Під час богослужіння згадували історичне паломництво святого Йоана Павла ІІ до України у 2001 році та його значення для розвитку міжцерковного діалогу, утвердження миру та підтримки українського народу.
Ювілейні заходи триватимуть упродовж найближчих днів і стануть нагодою для осмислення духовної спадщини святого Папи, яка залишається актуальною для України й сьогодні.




